Venus

SYSTÉM OKOLO NÁS SYSTÉM V NÁS

Všetko ale naozaj všetko okolo nás je organizované a riadené.

Presne ako napríklad pole plné zrelých slnečníc. Každá z nich sa neomylne riadená svojim systémom otáča za slnkom a vystavuje mu svoje semená svojich potomkov.

Keď sa moja vzácna priateľka pýtala jedného jasnovidného človeka, že do akej miery je tento svet organizovaný? odpovedal jej : do atómu. Do jedného atómu. To znamená že nie je jedno čo máte oblečené, čo ste dnes jedli, koho stretnete. To všetko zariadi dokonalý systém. Dostanete informácie, ktoré potrebujete, stretnete niekoho,kto vám ukáže ako majú veci vyzerať, alebo ako nemajú veci vyzerať a na Vás je aby ste ich rozoznali a vybtali si .
A teraz to najlepšie, vyberiete si aj, keď si nevyberiete.

Vždy nasledujete nejakú cestu , aj keď niedete po žiadnej, len ste s vzdali možnosti vedomého výberu.

Prečo Vám to všetko píšem? 

Aby ste pochopili, že tento svet je o chybách ktoré tu máme robiť , robiť chyby a skôr  ako príde usmernenie od systému, chybu napraviť a neopakovať.

Nezotrvávať v chybe ale ju napraviť a už pochopiteľne neopakovať.

Nedopustiť chybu hrubého zrna dbať na intuíciu a opatrnosť.

Preto sa nebojte chýb, ktorá s dajú zvrátiť robte ich vychtnajte si ich a poučte sa na nich, nato ste tu, aby ste žili dokonalý život, ktorý pozostáva z mnohých poučení z malých chýb.

Ak je svet naozaj organizovaný akože je taký, potom je možné napraviť všetko čo sa pokazí. Prinajhoršom keď sa vrátime na miesto chybného rozhodnutia pospiatky rovnakou cestou a neopakujeme chybu, ale druhý krát sa na základe nových skutočnistí rozhodneme správnejšie.

Podobný model platí pre ochorenia a výchdisro z nich.