Venus

Priekopníci

Podľa určitých indícií môžeme predpokladať, že na počiatku snažení, ktoré viedli až k dnešku, keď máme k dispozícii sofistikované zariadenie, ktoré je schopné nesmierne efektívne a čoraz presnejšie napomôcť pri určovaní pôvodu a príčiny obtiaží, stál pán Nikola Tesla.

 
 
 
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d4/N.Tesla.JPG
Nikola Tesla (1856-1943)
 

Z istou môžeme tvrdiť len to, že to bol exot ako sa patrí, čím mne osobne je nielen sympatický, ale aj práve týmto spôsobom pomerne blízky. Tento odtieň jeho povahy ale vrhá tieň na legendy týkajúce sa života pána Teslu, v tom zmysle, že aj výrazne nepravdepodobná story mohla byť  len nepovšimnutia hodnou udalostičkou jeho života. A preto neviem či uvedením niektorých legiend by som veci pomohol, alebo nie.

Som, zmierený s tým, že nedokážem popísať nadšenie, ktoré ma premkne pri akomsi sprítomnení si predstaviteľov tejto rubriky.

 

 

Nasledujúce texty pochádzajú z knihy Dr. Clárkovej :

 Revoluce v léčení všech nemocí.

 

Chorí ľudia boli od nepamäti držaní ako „zajatci“ pre svoje peniaze alebo nehmotné statky. Lekári aj primitívny prírodní liečitelia sú obklopovaní mystériom – veď predsa používajú bylinky, či chemikálie, zaklínadlá alebo prognózy, aby pomohli chorým k vyliečeniu.

Dnes hltá medicínsky „priemysel“ (lekári, dodávatelia a poisťovne…) značnú časť príjmov pracujúcich.

Nebolo by pekné, keby sa všetci títo poskytovatelia služieb, mohli vrátiť napríklad k záhradníčeniu, alebo k nejakej inej užitočnej činnosti?

Nebolo by úžasné, keby sa k nim pripojili aj všetci ich bývalí pacienti?

 

Celý svet potrebuje opustiť temnú éru medicíny a chorôb a zistiť pravú príčinu infekcií a ochorení. A my môžeme byť predzvesťou nového veku, v ktorom bude môcť byť život zbavený ochorení ako – diabetes, vysoký krvný tlak, rakovina, AIDS, migréna či lupienka. Žiadna choroba neostane s týmto novým poňatím liečby neporaziteľná.

 

Nezáleží na tom, aký dlhý je zoznam symptómov, ktoré sa u tohoto ktorého pacienta vyskytujú, nech už sa jedná o chronickú únavu neplodnosť, či iné problémy. Som si istá že tu hrajú hlavnú rolu dva faktory:

            -za prvé prítomnosť znečisťujúcich látok

            -za druhé prítomnosť parazitov.

Nedostatok pohybu alebo vitamínov, zmenená hladina hormónov, alebo niečo podobného nikdy nepovažujem za hlavnú príčinu.